Tour de Pologne 2018

Po roce je to tady opět. Náramný cirkus, show pro diváky, chaos pro místní infrastrukturu, podnik jménem Tour de Pologne. Přední stáje, skvělí závodníci,super atmosféra dávají předpoklad k prima zážitkům.

celý příspěvek

Fotosoutěž na téma "Barevný souzvuk"

Na portálu fotoaparát.cz proběhla fotosoutěž na téma Barevný souzvuk. Mé fotografie hodnotil Jan Pohribný, QEP, člen asociace profesionálních fotografů.

celý příspěvek

XI. Art Naif Festival v Katowicích

Již jedenáctá edice festivalu naivního umění, kde svá díla vystavují umělci z celého světa zrovna probíhá v polských Katowicích.

celý příspěvek

Video prezentace
"Naše lesní království"

Krátký film Naše lesní království je tvořen souborem mých starších fotografií, na téma příroda kolem nás.. Film byl prezentován na Inter Foto Plenéru LIPTOV 2018.

celý příspěvek

Setkání s přáteli na IFP 2018

Slovenský Liptov nás opět uvítal na setkání fandů fotografie, na Inter-foto-plenéru 2018. Letos nás organizátoři z ružomberského Fotoklubu RK1924 pozvali do penziónu Horec v Liptovském Jánu.

celý příspěvek

Co také najdete v trávě

Naše kočka hledá v trávě zábavu, prohání ještěrky, myši a další šustící existence. Já zase hledám v trávě náměty pro své fotografie.

celý příspěvek

Vystavoval jsem v Salgótarjánu

Na pozvání předsedy zdejšího Fotoklubu-Nógrád, Józsefa Homogy jsme měli s Jolantou Kubicovou možnost prezentovat naší tvorbu v prostorách galerie fotoklubu..

celý příspěvek

mg-FOTO
desetileté

Myšlenický klub fotografů mgFOTO (PL) oslavil deset let své činnosti.

celý příspěvek

Umění namísto
černého uhlí

Výstava, jejímž cílem bylo zachytit proměnu průmyslového srdce města Katowice na umělecké centrum. Na výstavě byly exponované i práce mé přítelkyně Jolanty Kubica.

celý příspěvek

Gustav Beiger
vystavuje v Mostech

Náš kolega fotograf, skvělý člověk a příjemný společník Gustav Beiger vystavuje nyní v Mostech u Jablunkova výběr ze své tvorby na téma: "Lidičky a lidé" .

celý příspěvek